COMPETITIE

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Rood Zwart 8 8 7 0 1 21 38
2 Borne 4 8 7 0 1 21 32
3 Delden 4 9 7 0 2 21 18
4 HSC '21 4 9 6 1 2 19 16
5 Bon Boys 5 9 4 1 4 13 -2
6 Buurse 4 7 3 1 3 10 2
7 Vogido 5 9 2 4 3 10 1
8 W.V.V.'34 4 7 2 1 4 7 -11
9 RKSV Bornerbroek 3 9 2 1 6 7 -20
10 Rood Zwart 7 8 1 0 7 3 -46
11 Hoeve Vooruit 3 9 0 1 8 1 -28
12 Haaksbergen 3 0 0 0 0 0 0

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
30 jan. 09:00 HSC '21 4 W.V.V.'34 4
30 jan. 09:30 Borne 4 Vogido 5
30 jan. 09:30 Rood Zwart 8 Buurse 4
30 jan. 09:30 Hoeve Vooruit 3 Haaksbergen 3
30 jan. 11:15 Bon Boys 5 Delden 4
30 jan. 13:00 Rood Zwart 7 RKSV Bornerbroek 3
6 feb. 09:00 HSC '21 4 Borne 4
6 feb. 09:00 Vogido 5 Haaksbergen 3
6 feb. 10:00 Buurse 4 Rood Zwart 7
6 feb. 10:30 W.V.V.'34 4 Bon Boys 5
6 feb. 11:00 Delden 4 Hoeve Vooruit 3
6 feb. 12:00 RKSV Bornerbroek 3 Rood Zwart 8
13 feb. 09:00 Rood Zwart 7 HSC '21 4
13 feb. 09:30 Hoeve Vooruit 3 Vogido 5
13 feb. 09:30 Borne 4 W.V.V.'34 4
13 feb. 11:00 Rood Zwart 8 Delden 4
13 feb. 11:00 Haaksbergen 3 RKSV Bornerbroek 3
13 feb. 11:15 Bon Boys 5 Buurse 4
6 mrt. 09:00 HSC '21 4 Rood Zwart 8
6 mrt. 09:00 Vogido 5 Rood Zwart 7
6 mrt. 10:00 Buurse 4 Haaksbergen 3
6 mrt. 10:30 W.V.V.'34 4 Hoeve Vooruit 3
6 mrt. 11:00 Delden 4 Borne 4
6 mrt. 12:00 RKSV Bornerbroek 3 Bon Boys 5
13 mrt. 09:30 Hoeve Vooruit 3 Buurse 4
13 mrt. 10:00 Borne 4 RKSV Bornerbroek 3
13 mrt. 11:00 Rood Zwart 7 W.V.V.'34 4
13 mrt. 11:00 Rood Zwart 8 Vogido 5
13 mrt. 11:00 Haaksbergen 3 Delden 4
13 mrt. 11:15 Bon Boys 5 HSC '21 4
20 mrt. 09:00 Vogido 5 Borne 4
20 mrt. 10:00 Buurse 4 Rood Zwart 8
20 mrt. 10:30 W.V.V.'34 4 HSC '21 4
20 mrt. 11:00 Delden 4 Bon Boys 5
20 mrt. 11:00 Haaksbergen 3 Hoeve Vooruit 3
20 mrt. 12:00 RKSV Bornerbroek 3 Rood Zwart 7
27 mrt. 09:00 HSC '21 4 RKSV Bornerbroek 3
27 mrt. 10:00 Borne 4 Hoeve Vooruit 3
27 mrt. 10:30 W.V.V.'34 4 Vogido 5
27 mrt. 11:00 Buurse 4 Delden 4
27 mrt. 11:00 Rood Zwart 8 Rood Zwart 7
27 mrt. 11:15 Bon Boys 5 Haaksbergen 3
3 apr. 09:00 Vogido 5 HSC '21 4
3 apr. 09:30 Hoeve Vooruit 3 Bon Boys 5
3 apr. 11:00 Delden 4 W.V.V.'34 4
3 apr. 11:00 Rood Zwart 7 Borne 4
3 apr. 11:00 Haaksbergen 3 Rood Zwart 8
3 apr. 12:00 RKSV Bornerbroek 3 Buurse 4
10 apr. 09:00 HSC '21 4 Delden 4
10 apr. 09:00 Vogido 5 RKSV Bornerbroek 3
10 apr. 09:00 Rood Zwart 8 Bon Boys 5
10 apr. 09:30 Borne 4 Buurse 4
10 apr. 10:30 W.V.V.'34 4 Haaksbergen 3
10 apr. 11:00 Rood Zwart 7 Hoeve Vooruit 3
24 apr. 09:30 Hoeve Vooruit 3 Rood Zwart 8
24 apr. 10:00 Buurse 4 HSC '21 4
24 apr. 11:00 Delden 4 Rood Zwart 7
24 apr. 11:00 Haaksbergen 3 Borne 4
24 apr. 11:15 Bon Boys 5 Vogido 5
24 apr. 12:00 RKSV Bornerbroek 3 W.V.V.'34 4
15 mei 09:00 HSC '21 4 Hoeve Vooruit 3
15 mei 09:00 Vogido 5 Buurse 4
15 mei 10:00 Borne 4 Bon Boys 5
15 mei 10:30 W.V.V.'34 4 Rood Zwart 8
15 mei 11:00 Rood Zwart 7 Haaksbergen 3
15 mei 12:00 RKSV Bornerbroek 3 Delden 4
22 mei 09:30 Hoeve Vooruit 3 RKSV Bornerbroek 3
22 mei 11:00 Buurse 4 W.V.V.'34 4
22 mei 11:00 Delden 4 Vogido 5
22 mei 11:00 Rood Zwart 8 Borne 4
22 mei 11:00 Haaksbergen 3 HSC '21 4
22 mei 11:15 Bon Boys 5 Rood Zwart 7

Eerstvolgende wedstrijd

  30 jan.     09:30   

BBKX76B      BBKT33A

Rood Zwart 8 vs. Buurse 4